Gaelforce dance

12. listopadu 2008 v 20:19 | K4CK4 =u) |  Gaelforce dance
Ahoj všichni, včerá byl super večer, tak za prvé jsem si dobu před Rondem v Brně psala s Lucinečkou mojí milovanou, a za druhé jsem byla na tom nejúžasnějším tanečním vystoupení Gaelforce dance, tedy hned po Lord of the dance. Já jsem blázen do irského tance, takže to pro mě byl obrovzký zážitek.
**********************************

Když jsme přišly do Ronda, tak jsme si sedly na svá místa. Začalo to vypadat slibně už jen díky tomu že jsme seděli na místech od kud jsme perfektně viděli na tanečníky jak se nacvičují. Ale zase špátné na to abychom viděly představení na což jsme přišly hned jak to začalo. Tak jsme si vzaly svích pět švestek a šli jsme si sednout přesně naproti. Před tím se začalo celkem dobře zaplnovat hlediště, tedy do té doby než to začalo to tam bylo asi půlka Ronda zaplněná no myslím že ani to ne, ale ti co tam nakonec nepřišly přišly o hodně. Celé představení trvalo dvě a půl hodiny. Bohužel před tím jsme nevěděli že se tam smělo fotit jinak bych si vzala foták. Tanečníci dokonce na konci šli mezi diváky, i se zpěvákem, který musím uznat i když na takové sladáky nejsem byl dobrý. Měli nádherné světelné
***********************************
Tak to je asi tak celé tady ještě je o čem je děj
Gaelforce dance
a pár fotek plus promo video, třeba se vám to bude taky trošku líbit tak tady to je omlouvám se že fotky nejsou moc v dobré kvalitě ale bohužel jsem jiné nesehnala:
Krátký děj:

Příběh Gaelforce Dance/Síla galského tance vypraví příběh lásky, tragedie a míru dvou milenců, Lorcana a Aisling, kteří žijí ve sladké nevědomosti vášně, jež je však rozdělí a zavede milence do víru zakázané lásky a nenávisti. Příběh, ve kterém se odráží historie po staletí utlačovaného a těžce zkoušeného lidu.
Skvělé DVD nadchne jak milovníky irské a keltské hudby plné mystického kouzla a romantiky irské přírody, tak fanoušky divadelního tance a především stepu.

*********************************************

Něco o celkovém tanci a skupině:

Zápis v Guinnesově knize rekordů - 38 úderů o podložku za sekundu! Každý detail uměleckého projevu Gaelforce Dance je žívě, způsobuje výjimečnost a odlišnost od často srovnávaných Lord of the Dance nebo RiverDance! Živý zvuk stepování během vystoupení zesilují použivaním minimikrofonů! Dvacetiminutové ovace stojícího publika! Dnes tvoří Gaelforce Dance kolem 30 tanečníků, 4 hudebníků a jedné zpěvačky. Něktěří tanečníci během přadstavení také hrají na hudební nástroje. Irský tanec je velice složité umění. Kvalitnímu irskému tanci nestačí jen velký talent a průvodce s nakreslenými kroky, napodobovat tanečníky z televizních pořadů nebo se zapsat na intenzivní taneční kurz. Většina jeho členů tančí až 15 let, začínali už ve věku pěti let. James Devine, sólový tanečník a choreograf Gaelforce Dance a světový šampión, je nejrychlejším tanečníkem zapsaným v Guinnesově knize rekordů (38 úderů o podložku za sekundu). Živé provedení nepostrádá lehkost, pohodu a výjimečně vydařenou hru světel, která mění divadelní představení ve velkou a pestrobarevnou šťavnatou podívanou. Zatímco taneční čísla RiverDance a Lord of the Dance vyžadují maximum energie, síly a důrazu, Gaelforce Dance se tím netrápí a ve svém projevu se soustředí na narativnost a divadelnost. Gaelforce Dance (Síla galského tance) vypráví příběh dvou bratrů Lorcana a Cuana, kteří jsou naprosto odlišní, jako voda a oheň, ale přesto se zamilují do jedné dívky Aisling. Konflikt se opírá o klasický shakespearovský milostný příběh, ve kterém se proplétá vášeň se žárlivostí a tragedie. Fantastické představení nadchne jak milovníky irské a keltské hudby plné mystického kouzla a romantiky irské přírody, tak příznivce divadelního tance a především stepu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lusinka - tvoooje SB co tě mooooc miluje ♥ Lusinka - tvoooje SB co tě mooooc miluje ♥ | E-mail | Web | 13. listopadu 2008 v 14:57 | Reagovat

fakt moc krásný :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama