Do konce života? - 1.část

18. ledna 2009 v 1:02 | K4CK4 =u) |  Do konce života (Us5)
Úvod
*****************
Stojím před zrcadlem ve svatebních šatech.
Je 14. února 2009 a kdyby jste mi před 3 až 4 roky řekly, že si budu brát Richarda Stringiniho vysmála bych se vám do očí a poslala na psichiatrii. V tu dobu bych svatbu s Richiem přála jen svému nejhoršímu nepřítely. Ano čtete dobře před pár lety by jste řekly že tam dole u katedry nebude stát Richie, ale Chris. Jak je to možný? To se dozvíte v tomto příběhu se spoustou překvápek....Natáčí se klyp Just because of you a já tu hraji dvě role, zaprvé vyzážistku klůků a zadruhé upírku, protože představitelka této role dala výpověď. Ha kvůli komu asi? Joo kvůli Richiemu a já se jí vůbec nedivím!
Právě se natáčí scéna s Richiem v hrobce už po desáté lezu do rakve a asistenti režiséra mě přikrívají víkem. Ještě dvakrát a fakt Richieho zabije a já mu s tím mileráda pomůžu. Nikdy se nedostanem dál než k otevření víka a vyletnutí jako by netopýrů. Plejbek jede a Richie otevírá rakev. Otevírám oči a hned musím vylízt okamžitě jak jsem u zdi kamera jede dál a já se začnu přibližovat k Richiemu. Vypadá to dobře asi to dneska fakt natočíme. Když k němu dojdu zohnu mu hlavu a předstírám zahryznutí do krku. "Kéééž bych fakt byla upír" přeju si v duchu.
Na Richieho se mám nakazané se tvářit trochu jinak než na ostatní. Řekly mi i název, ale ten si nepamatuju. A je konec. Sláááááááááááva konečně!
Myslím že jsem si neoddychla jen já, ale i půlka štábu. Pak musím běžet pro pudr, protože má Richie ještě dotočit samostatné scény. Toho kluka přímo nesnáším taky se nedivte že si děláme samí naschvály a strapňujeme se. Nezačala jsem to já, ale on...no ikdyž vlastně už ani nevím jak to začalo. Prostě jednoho dne mě klůkům Chris představil. Už jsou to skoro dva roky. No a s Richiem jsme si nepadly do oka. Na první pohled mi připadal jako hrozně sladkej a roztomilej klučina, ale jak jsem ho poznaůa blýž došla jsem k názoru nafrněnej teploušek. (ikdyž na kluky vůbec není, furt flirtuje s každou fanynkou která se mu připlete do cesty) A já jemu jako namyšlená vesničanka, jak jsem byla informovaná od Jaye. Jay je jako můj starší bratr vždycky když mě cokliv trápilo šla jsem za ním a on mě vždycky psychicky podpořil. Mikel je moje pravá ruka, kdykoliv potřebuju pomoct nebo poradit (hlavně akce pomstít se Richiemu) je tu pro mě. Izzy no je to můj spojenec. Prostě BEST FRIEND. Všichni jsou mí nej kámoši, ale každý nějak jinak a Izzy je prostě kámoš který mi se vším kde se může vyřadit pomůže. Samozřejmě když to pak odnáší se mnou jiank by prej do toho nešel. A kdykoliv když potřebuju rozveselit je tu okamžitě s těma svíma skopičinama. Richie no známe nesnášíme se, nemůžeme se ani cejtit. Kdykoliv se někam jde musí nás držet od sebe jinak jsme možní i rvačky. A to nejlepší nakonec Chrisík, moje lásečka, milujeme se už od základky. Chris školu opustil kvůli skupině a já stále studuji jsem na umělecké škole obor fotograf. Vyzážistku dělám jen když mají klypi nebo koncert, ale né televizní vystoupení. Na turné s nimi taky jezdím jen o prázdninách, a nebo když mě ve škole pustí. Dotočila se první samostatná scéna a já šla Richiemu přepudrovat noc! Richie se napil a pak čekal až přijdu.
"No to je dost!"
"Hele zmlkni jinak ti ten štětec vrazím do tý tví klapačky" řekla jsem naštvaně. Jako vždy kdykoliv mě mohl podpíchnout neváhal a činil a já samozřejmě nezůstávala pozadu.
"Sakra musíš se furt otáčet?"
"Když tobě to děsně dlouho trvá" sejčkoval
"Teprv jsem začala!"
"No myslím že i váš pes by to dokázal rychleji no ikdyž má tvojí výchovu tak to zas né!" Má trpělivost byla u konce hned jakmile znovu otevřel pusu vrazila jsem mu tam ten štětec.
"Tak a teď si s tím vytři třeba zadek blbečku!" zaculila jsem se a pyšně odkráčela. Ještě jsem za sebou slyšela jak ten štěetec vyplivl a řval za mnou že se mi pomstí. To už mi bylo fuk, radši jsem šla za Lenčou (moje nejlepší kámoška už od dětství, skoro moje sestra). Ta měla nastarosti Izzyho. Šla a jak ráda, věděla jsem že se jí Richie líbí tak ať si ho taky užije.
"Co jste si zas provedly?" zeptal se hned jak jsem přišla k Izzymu vždycky věděl že jsme si něco provedly poznal to na mě.
"Hele nědělej že nás neznáš. Vždycky se nadáme kvůli blbostem děla nám prostě dobře"
"No jestli to nebude podle toho pořekadla že co se škádlívá to se rádo mívá"
"Ty ses praštil do hlavy nebo co?"
"Né, ale k vám se to perfektně hodí"
"Ti šplouchá na maják!! To bych se raději nechala za živa rozkrájet na malí kousíčky než abych měla ráda toho nagelovanýho frajírka" (neberte ty narážky na něj vážně :o) já to tak nemyslím :oD)
"Mluví se tu o mě?" ozvalo se za námi
"Aaale mi o blbovi a blb za zády" řekla jsem ironickým hlasem a ani se neráčila otočit. Teď se měla natáčet ta čás kde z nich vytvoříme zombíky. Takže jsem se nakonec přece jen musela otočit. Stále tam stál už byl převlečený do bundy a jeany.
"Káči mohla bys udělat Richieho já už jsem se s Izzym domluvila jak by to měl mít"
"Hmmm....." frkla jsem a protočila oči v sloup. Izzy se na mě pobaveně usmál a já šla na popravu. Už seděl ve svém křesle před zrcadlem a prsty ťukal do opěradla.
"Tak jak to bude? Na člověka?" zeptala jsem se provokativně. Izzy se na té vedlejší židly málem převrátil. Lenka ho tam chytala i se židlí
"Haha strašně vtipný Izzy" vražedně se na něj Richie podíval.
"Jj taky si myslím" zajíkal se smíchy. Hned jak Richieho pohled v zrcadle spočinul na mě vyplázla jsem na něj jazyk jako stvrzenku že jsem zase vyhrála já a pustila se do díla. To jsem si užívala nejvíc z celýho natáčení. Udělat z něho příšeru. Po půl hodině jsem ho měla slýznutýho
"No vidíš konečně vypadáš jako člověk" usmála jsem se na něj do zrcadla. Nějak mu dneska došly argumenty, protože se jen nadechl že mi něco odpoví, ale nakonec pusu zase zavřel a šel zavolat Mikela. Měla jsem vyhráno na plné čáře, aspoň do doby než si na mě něco vymyslí a to jak tak vypadá bude až další den. DOUFÁM!! :oD Ještě jsem udělala Mikela a Jaye jsme si rozdělily. Chrise udělala Lenka hned po Izzym takže to šlo rychle. A pak bylo nařadě to natočit. Kluci byly super i Richie (jako vždy) a to se mi nikdy nepřiznávalo dobře. Důkazem je klyp Just because of you. Kluci byly unavení, zbývalo nám už jen natočit scénu v kině, ale tato scéna se naštěstí bude točit až další den. Tak se dělaly rozhovory. Chris povídal něco do kamery, Mikel byl zakecaný s herci kteří hrály zombí. Izzy jako vždy flirtoval. Jay se ještě odličoval a Richie spal pod žebříkem. Copak by vás napadlo že bych mě mohlo napadnout při takové skvělé příležitosti? Jojo pomsta za to že jsem furt musela lozit do tý rakve. V tom mi pomohl Chris při svém rozhovoru zakryl celou kameru aby nebylo vidět co dělám. Čupla jsem si k Richiemu a začala svůj druh pomsty. Musím přiznat že když takhle spal byl roztomilej. "Sakra na co to myslím!!" okřikla jsem se v duchu. Svázala jsem mu tkaničky u bot a hned jakmile jsem odešla Chris pustil kameramana aby mohl natočit toho spícího náfuku. Já šla tak daleko aby na mě Richie neviděl, ale zase tak blýzko abych viděla já na něj a vyčkávala.


Pokračování příště......Toto je moje druhá povídka která mě začala napadat během psaní MÁ TO TAK BÝT tak snad se vám bude líbit
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 IONEL(TVOJE SB) IONEL(TVOJE SB) | Web | 18. ledna 2009 v 13:23 | Reagovat

Jééé no krása.No jsem zvědavá na pokračování.

2 Via Via | 18. ledna 2009 v 15:48 | Reagovat

Zacina to super tak sa uz tesim na dalsi diel :-)

3 IONEL(TVOJE SB) IONEL(TVOJE SB) | Web | 21. ledna 2009 v 17:55 | Reagovat

Uža design x)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama