Do konce života??? 2.část

26. ledna 2009 v 22:36 | K4CK4 =u) |  Do konce života (Us5)

2.část

Richie se konečně vzbudil a já jen čekala až vstane což netrvalo ani 5 minut. Vyskočil do kleku a pak se narovnal. Chtěl udělat krok, ale protože si nevšiml toho zavázání zhučel na zem. Já jsem se zatím sloupem mohla umlátit smíchy. Mlátila jsem hlavou do sloupu a skoro brečela. Před očima jsem měla ten jeho výraz a v uších to jeho "ááááááá" to mi stačilo uplně k tomu abych se svezla k zemi a smála se jak šílená. Takhle jsem tam seděla asi pět minut když mi na hlavě přistála šíleně studená sprcha. Zakřičela jsem a okamžitě vyskočila na nohy. Nenávistně jsem se dívala na ty dvě osoby co mi to udělali. Stály tam uřechtaní Richie s Chrisem.
"Co to....mělo být?" zeptala jsem se naštvaně Chrise. Doufala jsem že mi to řekne on, ale to jsem se spletla spustil Richie.

"To máš za to. Chris mi řekl že jsi to byla ty mě to bylo hned jasný" smál se.
"Tak nejdřív mi pomůžeš a pak mě boncneš? No to jsem si o tobě nemyslela" řekla jsem naštvaně a odešla do šatny.
"Tak tohle jsem přehnal" pomyslel si v duchu Chris
"No moment tys jí pomohl?" zeptal se nevěřícně Richie
"Tak trochu" poškrábal se ve vlasech jako vždy když byl v rozpacích
"No to ti pěkně děkuju" řekl tentokrát on naštvaně a taky odešel. Chris tam stál se sklopenou hlavou. "Vždyt to byla jen sranda, jenže u nich to prostě nejde. Ta válka už mě štve a ted za všechno můžu já no to je skvělí" říkal si v duchu.
Vyšla jsem ze šatny, a ve dveřích jsem se hned zarazila. Stál tam ten (BONZÁK). Byl opřený o zed a nespouštěl oči ze dveří takže když jsem je hned otevřela přihrnul se ke mě.
"Zlatíčko přece by ses na mě nezlobila vždyt to byla jen sranda" chytl mě za ruku z které jsem se mu hned vymanila.
"Myslíš mě to moc jako sranda nepřišla. Na čí jsi vůbec straně na mojí nebo na jeho?"
"Nejsem na ničí ani na jeho, ani na tvojí. Tu válku mezi sebou si vedete sami a my se do toho vždycky ze sví blbosti připletem a pak za to můžem" začal zvedat hlas "tak to neber tak tragicky byla to jen voda, co má říkat Richie ten si namlátil a jak"
"Ahaaa nemám to brát tragicky a ještě se budeš zastvávat Richieho. Tak víš co jdi za ním a rovnou s spolu můžete začít chodit. Vždyt se k sobě nádherně hodíte jeden namyšlenec vedle druhýho...." a kruci tak tohle jsem přepískla
"To si o nás fakt myslíš? To si o MĚ myslíš? Tak tohle jsem si nemyslel. Promin jestli ti tak připadáme už jsme skrátka takoví." řekla naštvaným a zklamaným hlasem a šel směrem k východu. Já si nadávala do debilu a do dalších nelichotivích slov. Přehnala jsem to. Co to do mě vjelo, vždyt jsem je všechny měla strašně ráda Chrise jsem milovala a já mu řeknu tohle! Zklamala jsem ho. Opřela jsem se o zed a zavřela oči. Takhle mě našel až Jay.
"Sestřičko co se děje?" zeptal se ustaraně.
"Nic, nic se neděje, jen jsem taková nána že to snad nikdo neviděl" začala jsem brečet. Jay ke mě okamžitě přiskočil, chytl mě za ramena a donutil mě at se mu podívám do očí.
"Co to povídáš? Proč bys měla být nána? Co se stalo? Víš že mi můžeš vždycky všechno říct."
"Jo já vím, ale mám strach nechci ještě přijít o tebe. Stačí mi Chris" tentokrát už jsem nebrečela, mě z těch očí dočista sršel vodopád slz.
"Jak stratila Chrise? Co se mezi váma stalo? A neboj řekni mi to všechno, nestratíš mě at už se jedná o cokoliv" pomohl mi na lavičku kde si sedl vedle mě a nedočkavě se na mě zadíval.
"Dobře......víš po tom co jsem provedla Richiemu. A co mi provedli potom. Tak jsem na Chrise kvůli tomu hrozně vyjela. Řekla jsem mu něco co jsem nikdy říct nechtěla. A už to vrátit nemůžu. Mám strach, nechci o něj přijít miluju ho víc než kohokoliv na světě." Jay mě držel za ruku a zamračeně se na mě díval
"Co jsi mu řekla?"
"Řekla jsem mu......řekla jsem mu....že je že jste namyšlení. Pokud se na mě budeš ted zlobit a vezmeš to stejně jak Chris tak to chápu. Ani se vám nedivím, ale chci ti říct jen jedno, že jsem to fakt nechtěla říct. Všechny vás miluju jste moje rodina a já o vás řeknu tohle" sklopila jsem hlavu a čekala na křik který příjde. Ale toho jsem se nedočkala po pěti minutách ticha jsem k němu zvedla hlavu a zadívala jsem se mu do očí. Čekala bych že se na mě bude dívat nenávistně, ale on se na mě slabě usmíval.
"Ty na mě nebudeš řvát? Neodejdeš a už o mě nebudeš chtít nikdy slyšet?" zeptala jsem se ho nevěřícně. Jayův úsměv se prohluboval. Pohladil mě po tváři a dal mi pusu na čelo.
"Kači zaprvé jsem ti slíbil že mě nestratíš, za druhé já nejsem tak vstahovačnej jak někdy Chris a za třetí tě mám rád a vím že jsi to tak nemyslela, věř mi že i mě někdy z pusy vyletí něco co bych nikdy nechtěl říct. Uvidíš že se to mezi tebou a Chrisem spraví. Večer až budete sami si s ním promluv, řekni mu všechno co jsi řekla mě." celou tu dobu jsem se na něj dívala jako na něco co přišlo z jiné planety. On mě má rád! I po tom co jsem o nich řekla. Já toho kluka fakt miluju!!!
"Děkuju bráško ani nevíš jak strašně tě mám ráda." objala jsem ho
"Já tebe taky sestřičko" hladil mě po vlasech, nakonec jsme se zvedly a šly k autobusu který nás měl odvést do hotelu.
"Jayi?" chytla jsem ho před autobusem za rukáv.
"Ano?" otočil se na mě
"Můžu si sednout vedle tebe? Myslím že Chris by nebyl rád kdybych šla za ním"
"Jasně že můžeš a ted už pojd" chytil mě za ruku a společně jsme vešly do autobusu. Na Chrise jsem se vůbec nepodívala šla jsme se sklopenou hlavou a sedla si k oknu vedle mě si sedl Jay. Který mě stále držel za tu ruku a povzbudivě mi jí tiskl. Autobus nastartoval a vyjelo se. Kluci se mě během cesty ptaly co se mě dějě, ale Jay jim stále opakoval že mi nic není jen jsem unavená. Cesta do hotelu byla pro mě utrpení, jen při pomyšlení na to že jak tam dojedem budu s Chrisem sama. Přemýšlela jsem nad tím co mu řeknu, jak se mu omluvím. Ale nestihla jsem ani začít a byly jsme před hotelem...........Pokračování příště........pište komentíky jestli se vám další díl líbil. A věřte že snesu i kritiku. Jen do toho.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Via Via | 27. ledna 2009 v 16:56 | Reagovat

A na co kritika? Mne sa to paci :-)

2 maki maki | 28. ledna 2009 v 20:11 | Reagovat

Suprová povídka jen tak dál a honem honem další díly.........

3 Richienka95 Richienka95 | E-mail | Web | 16. září 2009 v 13:07 | Reagovat

supr povidka a zadnou kritiku jsi v tom dobra tak dalsi dil a co nejrychleji

4 Kathuska Kathuska | 23. prosince 2009 v 19:42 | Reagovat

fakt upa super povídka ...si moooc šikovná tak pokračuj

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama