Má to tak být - 4.kapitola

6. ledna 2009 v 22:19 | K4CK4 =u) |  Má to tak být (Us5)
4.kapitola

Celá čtyřka vyšla z nemocnice. Katka chtěla jít pěšky do školy přece jen nebyla tak daleko a kluci chtěli stopro do hotelu aspoň si to myslela.
"Kluci byl to hrozně bezva den i na ty dva chudáky, ale musím se vrátit do školy. Už teď z toho mám průšvyh že jsem odjela bez toho abych něco řekla" Nechtělo se jí nebo spíš měla strach přece jen už byla celkem tma není divu když její třída dojela byly tři odpoledne a když odjížděla s klukama bylo půl šesté a teď už bylo skoro osm. Doufala že si toho učitelka nevšimla (Vím je blbost aby si učitelka nevšimla že její žákyně chybí, ale to hend vysvětlím) Po koncertu měla být ve škole taková akce (lépe řečeno diskotéka) a Katka doufala že to bude dýl než do osmi.
"No to vžádným případě nikam tě nepustím!" řekl Richie vážně. Kluci s Kate se na něj nechápavě podívali když to řekl v jednotným čísle.


"Ehmmm.....no.....mohlo by....se jí něco stát...a to bych nechtěl" koktal Richie
"Ale, ale tady se nám někdo zamiloval" smál se Izzy. V tu chvíly měl Richie chuť ho nakopat do zadku že to řekl tak na hlas a ještě k tomu před ní. Jenže to jeho mlčení ho prozradilo
"No ty.....vole to je hustý" vyjekl Izzy
"Ty ses fakt zabouchl....ty kterej flirtuje i s popelnicí na ulici, ty takovej "HOLKAŘ" a on se zamiloval" kroutil hlavou
"Můžeš zmlknout tak to není" protestoval Richie
"Né a jak to teda je?" ptál se Izzy
"Holkař nejsem to by jsi zrovna ty mohl vědět"
"No ale svatozář taky nad hlavou nemáš" přidal se do rozhovoru Vince
"A co ty se do toho motáš?" vyjel i na něj
"No do toho se budu motat!"
"Kluci....kluci....kluci...DOST!" zařvala Katka
"Už toho sakra nechte! Proč se vůbec hádáte? Kvůli něčemu co neexistuje! Richie se do mě nemohl zamilovat protože mě vůbec nezná! Tak už dost!" křičela Katka něco co nikdy nechtěla, jo takovouhle blbost mohla říct fakt jen ona. Izzy, Richie a Vincent tam na ní koukali jak kdyby spadla z Marsu.
"Už musím" řekla rychle, protože se jí do očí tlačily slzy a ona nechtěla aby to kluci viděli.
"Mějte se" ještě řekla a pak rychlím krokem se vydala ke škole. Ti tři tam stály jak tvrdý Y. Richie se díval jak Katka odchází to co řekla byl děs. Myslel že by u ní mohl mít šanci. I přes tu velkou věkovou barieru. Když si povídali v nemocnici, tak se dozvěděl že jí je 14, ale ani to ho neodradilo od toho aby se zamiloval. Né to takhle nenechá třeba to nemyslela vážně. U něj to existovalo,byla to jen jeho věc, ale to kluci nechápali.
"Hele jedem do hotelu, myslím že to Kate řekla jasně" prolomil ticho Izzy a šel pomale směrem k autu.
"Já jdu za ní" řekl Richie po chvíly když už se otočil i Vincent
"Cože?" řekly dvojhlasně
"Vždyť ona..." začal Vincent "Vím co řekla, ale musím za ní jít. Jeďte do hotelu pak přjedu za váma.....a kluci...omlouvám se že jsem tak vyjel"
"To je v pohodě, láska dělá divy" konstatoval Vincent
"Aaaaa náš básník promluvil" dělal si z něj srabdu Izzy
"No co ještě řekni že to není pravda?"
"Co já vím"
"Ježiš že jsem to vůbec řekl"
"No vidím že si už bezemě postačíte tak čau"
"Čau a dej do toho všechno, odvaž se" řekly mu dvojhlasně a pokračovaly v předešlé debatě. Richie protočil panenky a rozběhl se za Katkou. Uviděl jí až když zahýbal do další ulice šla pomalu se sklopenou hlavou. Richie šel potichu k ní a hned jak mu byla na dosah chytil jí za ruku.

********************

Katka zpomalila hned jak byla z dohledu kluků. "Neexistuje?" jak u koho u ní to bylo jasný, zamilovala se do kluka kterého zná jen asi tři hodiny. A tam řekne takovou blbost mu kterého se to týká. "BOŽE JÁ JSEM TAK BLBÁ!" nadávala si v duchu. Zašla do další ulice, nešla ani pět minut, když jí někdo chytil za ruku. Rychle se otočila a najednou se dívala do těch nejkrásnějších jasně modrých očí jaké kdy viděla. Ale to co v nich bylo jí strašně bolelo. Byl tam smutek, ublížení, doufání, ale hlavně v nich byla láska. Která jí začala hřát u srdce i přes tu bolest. Katka se na něj dívala ubrečenýma očima, nechtěla to udělat, ale v tu chvíly to strašně potřebovala. Popošla k Richiemu blíž on jak kdyby věděl co chce udělat si jí k sobě přitáhl a objal. Tak silně jak kdyby se bál že mu uteče, ale to Katka neměla v plánu, právě naopak přitiskla sek němu a nechala volně stékat slzy. Richie jí začal hladit po vlasech a Katka ho po zádech.

Pokračování příště.....piště komentíky.... 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 JANÍÍK JANÍÍK | E-mail | 4. července 2009 v 23:17 | Reagovat

twe...holka ty válíš...ty powídky...nemám slov *LOL LOL LOL *normálně super...se tu válím smíchy...prej ..dezorientovanej dědeček......holka...jen tg dál.....kdyžtg napiš na icq 369551409

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama